Lokal(Bölgesel) Seo

Lokal(Bölgesel) seo; sattığınız ürün veya sunduğunuz hizmetlerin, belirli bir bölge hedeflemesiyle, arama motorlarının organik sonuçlarında üst sıralarda çıkmasını hedefleyen çalışmalardır.

Çoğunlukla hizmet sunan işletmeler ile birlikte, daha fazla fiziki ziyaretçi çekmeye çalışan mağazalar da bölgesel seo çalışmaları yapmaktadır. Burada ana eksen kullanıcı ile birebir bağlantıya geçmek, çalışma yapılan lokasyonda ürün ve hizmetlerin potansiyel müşterilere hızlı bir şekilde ulaştırılmasını sağlamaktır.

Haritalarda Görünür Olun!

Lokal seo çalışmalarının günümüzdeki en güçlü platformlarından biri aramam motorlarının harita uygulamalarıdır. Bunların başında ise Google Haritalar gelmektedir.

Başlı başına bir çalışma ve daha fazla ziyaretçiye ulaşma adına haritalar, ürün ve hizmetleriniz ile bölgenizdeki potansiyel müşterilerinizi kazanmanızdaki en güçlü araçlardan biridir. Sunduğunuz bir hizmet var ise veya bir mağazaya sahipseniz, harita uygulamalarında yapılan bölgesel aramalar işinizi büyütmenizde oldukça faydalı olacaklardır.

Örneğin; klima satışı yapan mağazanız var ve aynı zamanda klimalara dair tamir, bakım gibi hizmetleri de sunuyorsunuz. Bölgesel aramalarda görünürlüğünüz yüksek ise hem hizmetleriniz, hem de ürünlerinizin satışı için potansiyel bir kitleye ulaşmanız çok olası. Çünkü bölgede bu hizmeti ve ürünleri satıyor olmanız, sektörel rekabet açısından elinizi oldukça güçlendirecektir.

Neler Yapıyoruz?

Kullanıcı Deneyimi Optimizasyonu

Kullanıcı Deneyiminizi Optimize Ederiz

Site Mimarisi

Doğru Bir Site Mimarisi Kurmanıza Yardımcı Oluruz

Marka Bilinirliği

Organik Yöntemler ile Marka Bilinirliğinizi Arttırırız

Dönüşüm Optimizasyonu

Organik Trafiğinizden En Yüksek Dönüşümü Almanızı Sağlarız

Anahtar Kelime Analizi

Güçlü Anahtar Kelime Stratejisi Kurarız

İçerik Pazarlama

İçerik Pazarlama ile En Geniş Kitleye Ulaşmanızı Sağlarız

Teknik Optimizasyon

Web Sitenizin Teknik Olarak Kusursuz Olmasını Sağlarız

Raporlama ve Analiz

Düzenli Raporlama ve Analiz ile Dijital Pazarlama Çalışmalarınıza Katkı Sunarız

BİR WEB SİTENİZ Mİ VAR?

PandaSEM ile iletişime geçerek, web sitenizin organik trafiğini arttırmak için teklif alabilirsiniz.

Whatsapp
Hızlı İletişim Kurun
Merhaba. Whatsapp ile Bizimle Hızlı Bir Şekilde İletişim Kurabilirsiniz?